Gadżety na konferencję. Na co postawić, by zostać zapamiętanym.

Konferencja, sympozjum, zjazd… wszystkie rodzaje spotkań biznesowych do doskonałe miejsce i czas na promowanie marki, produktu, czy wizerunku firmy. W jaki sposób pokazać się na takiej imprezie, żeby zostać zapamiętanym przez jej uczestników? Czasy, kiedy głównym nośnikiem reklamy i informacji o produktach były ulotki, już dawno minęły. Dzisiaj, kiedy rynek gadżetów reklamowych bardzo się  rozwinął, artykułem, który zwróci uwagę klienta na naszą markę są np. tekstylia z nadrukiem. Tekstylia – nie ograniczają się one wyłącznie do produktów typu koszulki nadruki, ale obejmują także takie produkty jak torby bawełniane, plecaki, saszetki, chusty, rękawiczki, a nawet skarpetki. Oczywiście tekstylia z nadrukiem to dla większości koszulki nadruki, np. gildan koszulki, czy czapeczki z daszkiem.

Jeśli zainwestujemy w dobre projekty graficzne, które sprawią, że koszulki nadruki będą atrakcyjne, to osoby które dostaną je jako gift, będą z chęcią nosiły takie gildan koszulki, a nasza marka będzie postrzegana jako prestiżowa. 

Torby ekologiczne z nadrukiem firmowym 

Jak już wspominaliśmy obok koszulek, bardzo popularne tekstylia z nadrukiem to torby ekologiczne. Na każdej konferencji uczestnicy są zasypywani różnego rodzaju dokumentami, dlatego taka torba bawełniana z nadrukiem firmowym, będzie przyjmowana z chęcią, a potem wykorzystywana na zakupach.

Tekstylia z nadrukiem 

Projektując tekstylia z nadrukiem, trzeba pamiętać o tym, że koszulki nadruki powinny być atrakcyjne graficznie. Nadruk samego logo firmy lub nadmierne jego wyeksponowanie spowodują, że gildan koszulki staną się artykułem użytkowym dla naszych pracowników, a nie artykułem reklamowym. Ponieważ zależy nam na tym, żeby koszulki nadruki były użytkowane przez naszych potencjalnych klientów, dlatego należy postawić na atrakcyjną grafikę, a nasze logo niech będzie umieszczone dyskretnie, tak żeby nie stało się dominującym elementem projektu.

Jeśli już zdecydowaliśmy się zainwestować w tekstylia z nadrukiem, warto przeznaczyć na nie nieco większy budżet, taki, żeby gildan koszulki były dobrej jakości. Dlaczego? – dla tych samych powodów o jakich wspominaliśmy wcześniej, czyli, żeby produkt był atrakcyjny dla odbiorców także ze względu na jakość. Dobrej jakości koszulki nadruki,  atrakcyjny projekt – to gwarancja, że wydane pieniądze zaprocentują wzrostem rozpoznawalności naszej marki i podniesieniem jej prestiżu.