Jak zamawiać

1. Wyceny

Wiążące wyceny przekazujemy wyłącznie drogą mailową, dlatego wszelkie ustalenia telefoniczne najlepiej jest potwierdzić emailem.

W zapytaniu proszę uwzględnić:

- rodzaj, kolor i ilość koszulek / odzieży
- projekt nadruku
- może to być dowolny plik graficzny obrazujący co ma się znaleźć na nadruku – do przygotowania wyceny musimy znać ilość kolorów nadruku. Najlepiej jeśli jest to wizualizacja produktu z rozmieszczeniem nadruków oraz ich rozmiarami
- w razie potrzeby proszę opisać słownie jak ma wyglądać gotowy produkt


2. Zamówienia

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową

Zamówienie powinno zawierać:

  • dane Zamawiającego
  • rodzaj zamawianego towaru lub usługi
  • ilość
  • pożądany termin realizacji zamówienia
  • pliki graficzne z projektami

Na podstawie przekazanych w zamówieniu danych otrzymają Państwo email potwierdzający przyjęcie zamówienia wraz z określeniem warunków płatności, terminu realizacji.

Nasi graficy przygotują wizualizacje gotowych wyrobów z nadrukami i prześlą je do Państwa. W razie potrzeby poprosimy Państwa o uzupełnienie informacji dotyczących zamówienia lub samych kwestii graficznych, aż do pełnego ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów .


Po potwierdzeniu przez Państwa warunków zamówienia oraz wizualizacji graficznych przystępujemy do realizacji zlecenia.

3. Jak przygotować projekty

dla grafik wektorowych

najlepszym dla nas formatem jest plik Corel Draw – wersja do X3. Projekt powinien być w skali 1:1, czcionki zamienione na krzywe. Przyjmujemy też pliki innego rodzaju, ważne, żeby były to pliki wektorowe (np. AI, PDF, eps). Proszę też dołączyć plik kontrolny – np. PDF lub JPG, żebyśmy mogli sprawdzić czy podczas otwierania pliku wektorowego nie doszło do jakichś przekłamań – co dosyć często się zdarza


dla grafik bitmapowych

najlepszym formatem jest plik Adobe Photoshop w skali 1:1 w rozdzielczości 300dpi z tłem na osobnej warstwie

Jeśli w projekcie występują „pełne” kolory, powinny one być określone wg wzornika Pantone lub w inny jednoznaczny sposób. W przeciwnym wypadku w przesłanej do Państwa wizualizacji sami zaproponujemy konkretne kolory

Jeśli nie dysponujecie Państwo plikami spełniającymi powyższe wymagania, proszę przesłać takie materiały jakie Państwo macie. Nasi graficy określą co można na ich podstawie zrobić i ewentualnie określą koszty obróbki graficznej koniecznej do dostosowania plików do naszych wymagań.

 
4.  Prawa autorskie

Wszystkie materiały dostarczone do nas są własnością Zamawiającego. Gwarantujemy poufność wszelkich informacji i projektów i nie umieszczamy żadnych naszych oznaczeń na opakowaniach, w których dostarczamy zamówioną odzież.

Zamawiający zlecając nam nadruk, automatycznie oświadcza że posiada prawa autorskie do wykorzystanych wzorów graficznych.

 
5. Matryce

Przy pierwszym zamówieniu każdego wzoru nadruku przygotowujemy matryce drukarskie. Matryce pozostają własnością firmy Print sp.j. i nie są przekazywane Klientowi. Matryce są przechowywane w naszej firmie bezterminowo, tak że przy kolejnych zamówieniach Klient nie ponosi ponownie kosztu ich przygotowania.

6.   Płatności, terminy itd…
Warunki płatności, dostawy oraz terminy ustalamy indywidualnie.  


Przedstawiona na naszej stronie oferta odzieży promocyjnej nie jest ofertą handlowa w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Ceny, dostępność oraz warunki dostawy należy potwierdzić telefonicznie lub drogą mailową.