Modne koszulki na lato. T-shirt czy polo

Wiosna i lato to pory roku, w których możemy zrzucić ciężką odzież i założyć swoje ulubione T-shirty, ale także koszulki polo z nadrukiem. Co wybrać? Polówki czy koszulki? W sklepie internetowym Printsc można znaleźć szeroki asortyment odzieży promocyjnej, którą można zamówić wraz z nadrukiem. Koszulki polo wydają się być typem odzieży letniej bardziej oficjalnym, którą można założyć udając się np. na konferencję lub nawet na spotkanie biznesowe. Koszulki z nadrukiem o takim przeznaczeniu powinny być tak zaprojektowane, żeby nadruk nie był „zbyt nachalny”. Nadruk na koszulce polo najczęściej umieszcza się na lewej piersi, na rękawku lub na karku. Wzór nadruku to najczęściej logo firmy – rzadko wykorzystuje się tu zaawansowane projekty graficzne.

Koszulki polo jako odzież robocza

Koszulki polo z nadrukiem bywa też wykorzystywana jako odzież robocza i firmowa. Koszulki polo jako odzież firmową można często zobaczyć na stacjach benzynowych, w MC Donaldzie i innych tego typu miejscach – tam, gdzie pracownicy firmy spotykają się z jej klientami. Przy takim wykorzystaniu polówek inne są też zasady projektowania nadruku, a nawet całej koszulki. Często można zaobserwować polo uszyte specjalnie na zamówienie firmy, gdzie kolorystyka koszulki nawiązuje do kolorów lub motywów logo firmy a grafika nadruku to już niekoniecznie samo logo ale  motywy wyrobów firmy.

Nieco inaczej wygląda sprawa w przypadku t-shirtów. Koszulki typu t-shirt i nadruki na koszulkach często są nośnikiem i przekazem przekonań  i upodobań osoby, która ją nosi. Jako przykład mogą posłużyć nadruki na t-shirtach z zespołami muzycznymi. Każdy z nas ma jakiś ulubiony zespół i chętnie ubierze koszulkę z nadrukiem tego właśnie zespołu.

Nadruki na koszulce - wyróżnij się!

Nadruk na t-shirt pokazuje często także  przekonań i przynależności do organizacji. Inne nadruki na t-shirtach zamówią  członkowie młodzieżówki jakiejś partii politycznej, a inny nadruk na t-shirt zamówią członkowie grupy wyznaniowej lub uczestnicy pielgrzymki. W przypadku nadruków na koszulkach jak najbardziej wskazane jest puszczenie wodzów fantazji i przygotowanie nawet bardzo rozbudowanego projektu nadruki na t-shirtach. Technologia pozwala obecnie na przeniesienie na koszulkę prawie każdego projektu graficznego, przez co nadruk na t-shirt z jeszcze większą mocą  pokazywał nasze upodobania.