ODZIEŻ Z WŁASNM NADRUKIEM

 

 

ODZIEŻ Z WŁASNYM NADRUKIEM – SPOSÓB NA WYRAŻENIE SWOICH POGLĄDÓW I ZAINTERESOWAŃ.

 

Jak to się robi?

Każdy z nas ma w swojej szafie niejedną rzecz nadrukiem. Czasami są to wzory, które mają uatrakcyjnić daną rzecz, czyniąc ją bardziej kolorową lub ciekawą ze względu na umieszczoną grafikę. Przykładem takiego wykończenia może być np. ubranko dla niemowlaka, z powtarzającym się motywem misia lub jakiejś postaci bajkowej. Tego typ zdobienie najczęściej wykonywane jest na etapie produkcji dzianiny, w dużych ilościach. Oczywiście trudno tu mówić o „własnym nadruku”

Rozwój technik cyfrowych w poligrafii oraz duża konkurencja na rynku maszyn drukarskich zaowocowała spadkiem cen urządzeń, a co za tym idzie – możliwością wykonywania nadruków w mniejszych nakładach, czasami wręcz spersonalizowanych. Prawdopodobnie mało kto słyszał słowo „SITODRUK”… a to właśnie jest podstawowa technika stosowana w nadrukach na odzieży. Nie zagłębiając się w szczegóły, technika ta polega na drukowaniu farbą tekstylną bezpośrednio na tkaninie. Firma Pint sc dysponuje trzema takimi maszynami, co stawia ją w czołówce drukarni tekstylnych w południowo-zachodniej Polsce.

 

Na czym można, a na czym można wykonać nadruk?

 

Nadruk metodą sitodruku można wykonać praktycznie na każdym rodzaju odzieży, ale nie tylko. Torby ekologiczne, plecaki, obrusy i inne wyroby mogą być zdobione tą samą metodą.

 

Nadruki na koszulkach, czyli jak zamanifestować swoje poglądy

Kto z nas nie ma swojej ulubionej koszulki z zespołem muzycznym, czy hasłem ?

Przez lata T-shirt z nadrukiem stał się pewnego rodzaju tablicą na której pokazujemy co lubimy, co myślimy, a czasami czemu się przeciwstawiamy. Dobrym przykładem są nadruki na koszulkach o treści KONSTYTUCJA, które stały się wręcz narzędziem walki politycznej. Na przeciwległym końcu są np. koszulki z miejsc, które odwiedziliśmy, np. LONDYN, NEW YORK, albo HARD ROCK CAFE. Wielu z nas pokazuje swoje preferencje muzyczne, zakładając koszulkę z nazwą ulubionego zespołu muzycznego.

 

Koszulka to nie wszystko.

Śmiało można powiedzieć, że t-shirty z nadrukiem stały się trwałym elementami popkultury dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. Co jeszcze możemy dołączyć do naszej ulubionej koszulki? Na czym nasz nadruk będzie się prezentował tak dobrze jak na koszulce? Nadruk na bluzach, na czapeczce będzie doskonałym uzupełnieniem naszego „zestawu reklamowego”.

Ile to kosztuje

Wbrew pozorom, wyprodukowanie zestawu odzieży w którym pójdziemy na koncert naszego ulubionego zespołu czy na manifestację, nie jest takie drogie. Firma Print sc jest w stanie przygotować atrakcyjną ofertę, np. dla firmy, klubu, klubu sportowego czy na wyjazd integracyjny.

Wystarczy wysłać email z niezbędnymi informacjami, a oferta zwrotna zostanie przygotowana niezwłocznie.