Rebranding znanej i lubianej marki ADLER

Rebranding znanej i lubianej marki ADLER

 

Adler – to znana od wielu lat i ceniona marka odzieży promocyjnej, ciesząca się opinią wysokiej jakości  oraz szerokiej oferty odzieży. W ostatnim czasie Firma Adler połączyła się z firmą Malfini, co spowodowało konieczność „rebrandingu” marki. Dodatkowo nowa firma „wchłonęła”  marki: Picolio oraz Rimeck, co przyczyniło się do znacznego powiększenia oferty. Praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie . Obecnie struktura w dawnym „Adlerze” wygląda następująco:

MALFINI: Produkty tej marki dostępne są w różnych krojach, gramaturach, rodzajach kolorów, a łączy je jedno: możesz polegać na ich jakości i komforcie, czy to w celach reklamowych, sportowych, czy do używania na co dzień, zawsze elegancko prezentują nadruk czy haft

MALFINI PREMIUM

Ekskluzywna marka MALFINI PREMIUM zaskakuje swoją jakością i precyzją. Najwyższej jakości materiały, wyrafinowane detale i inspiracja światowymi trendami tworzą produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

PICCOLIO: z kolekcji PICCOLIO można łatwo sprawić przyjemność czymś nowym. Szeroka gama produktów korzystnej cenie, wesoła kolorystyka i proste kroje, pozwalają uzyskać nawet najbardziej efektowne nadruki, które na pewno wzbudzą zainteresowanie i uwagę  klientów.

RIMECK: Tam, gdzie ochrona i wydajność są na pierwszym miejscu, tak jest i odzież robocza Rimeck. Kolekcja RANGER o wysokiej gramaturze i zwiększonej jakości wytrzymałości materiałów wzbogaconych certyfikowanym materiałem CODURA, zwiększa żywotność produktów tej marki. T-shirty tej marki można prać w wysokich tempraturach aby usunąćć wszystkie zabrudzenia i bakterie, dzieki czemu wyroby tej marki mogą spełniać najostrzejsze wymagania higieniczne