Koszulki Malfini

Koszulki

Koszulki Malfini dopracowane w każdym calu

Malfini to doświadczony producent odzieży basicowej, przeznaczonej pod nadruki. W swoich kolekcjach stawia na różnorodność, tak by każda branża i firma miały do dyspozycji odzież najlepiej odpowiadającą ich potrzebom. 

Malfini - koszulki z nadrukiem idealne dla firm

Na koszulki Malfini stawiają firmy z różnych branż - to sprawdzona marka, którą chętnie polecamy naszym klientom. Logistyka, handel, przemysł, usługi - ubrania tej marki z pewnością już niejednokrotnie widziałeś. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów łatwo dopasować modele do barw obecnych w znakach wizualnych. 
 
Na uwagę zasługuje również różnorodność fasonów i gramatur. Zadbaliśmy o szeroki wybór koszulek. Styl sportowy, modele bez rękawów, T-shirty dopasowane jak i luźno układające się na sylwetce - przejrzyj propozycje, by zdecydować, która koszulka Malfini najlepiej pasuje do wizerunku Twojej firmy. 

Koszulka na każdy dzień pracy

Koszulka Malfini to przede wszystkim odzież dla pracowników - zamienia się w firmowy uniform po naniesieniu nadruku. Ubranie przyozdobione logo i nazwą firmy pomaga zbudować wizerunek profesjonalisty. Pierwsze wrażenie bywa decydujące - dzięki estetycznej koszulce zawsze będzie pozytywne. 
 
Malfini stosuje w swoich propozycjach jakościową bawełnę. Kroje dobrze prezentują się na każdej sylwetce, są w pełni dopracowane pod kątem szycia. Solidne wykonanie i trwałe barwniki gwarantują, że koszulki Malfini zachowają świetny wygląd na długo. Intensywne użytkowanie i częste pranie nie będzie problemem. Zdaj się na nas w kwestii nadruków - możesz je zamówić od razu przy zakupie - a wzory będą równie wytrzymałe.

Odzież w trosce o pracowników

Ujednolicenie ubioru pracowników sprzyja integracji zespołu. Osoby w takich samych koszulkach czują się ze sobą bliżej związane, niczym drużyna piłkarska. W sklepie proponujemy pełną gamę rozmiarów, by umożliwić dopasowanie koszulki dla każdego członka załogi.
 
Zapewniając podwładnym wygodną odzież, w której będą się czuli swobodnie, pokażesz również, że zależy Ci na ich komforcie. Do kompletu zorganizuj ciepłe bluzy Malfini w firmowym stylu, nieodłączne gdy temperatura spada. Inwestycja w ubrania zgodne z potrzebami załogi zostanie szybko doceniona przez wszystkich podwładnych.

Skuteczna promocja na zewnątrz

Targi branżowe to doskonała okazja do promocji firmy i nawiązania znajomości. By Twój biznes nie zniknął w tłumie, zorganizuj koszulki Malfini zgodne z identyfikacją wizualną marki. Intensywna kolorystyka, duży logotyp - takie ubrania przyciągną uwagę. Spośród dziesiątek dostępnych wariantów barw wybierz ten, który najlepiej koresponduje z firmowymi znakami wizualnymi. 
 
Koszulka Malfini z firmowym nadrukiem sprawdzi się również jako prezent dla klienta. Solidne ubranie zawsze jest mile widzianym upominkiem. Jako że te koszulki są wygodne na co dzień, możesz liczyć na poniesienie Twojej reklamy w świat przez obdarowaną osobę.
 
Wybierz Malfini - koszulki z nadrukiem dopracowane w stu procentach, od lat doceniane w różnych branżach. Doskonałe pod wszelkie zdobienia służące Twojemu biznesowi. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Wkrótce komplet koszulek będzie gotowy!